Bestuur

 


Voorzitter
Prof.dr. Fedde Scheele
f.scheele@olvg.nl
Functie binnen de NVMO: Vertegenwoordiging van de vereniging naar buiten.

Functie in dagelijkse praktijk: gynecoloog, decaan leerhuis OLVG, hoogleraar innovatie van zorg en opleiding

Nevenfuncties: voorzitter College van Geneeskundige Specialisman

Hobbies: zeilen en duiken


Secretaris
Dr. Tobias Boerboom

t.b.boerboom@amc.uva.nl

Functie binnen de NVMO: Secretaris, lid dagelijks bestuur.

Functie in dagelijkse praktijk:

Nevenfuncties:

Aandachtsgebieden:

Hobbies:


Penningmeester
Prof.dr. Nynke van Dijk
n.vandijk@amc.uva.nl

Functie binnen de NVMO: Formuleren financieel beleid van de vereniging. Lid dagelijks bestuur. Lid namens de huisartsopleidingen.

 

Functie in dagelijkse praktijk: Principal Investigator van de onderzoeksgroep onderzoek van onderwijs en opleiding, coordinator toetsing en beoordeling van de huisartsopleiding AMC-UvA en van het honoursprogramma in de master Geneeskunde AMC-UvA.

 

Nevenfuncties: Lid werkgroep toetsing Huisartsopleiding Nederland. Algemeen directeur Health-Works b.v.

 

 

Aandachtsgebieden: onderzoek, vervolgopleidingen, huisatsopleiding, toetsing, en curriculumontwikkeling.



 

 

Hobbies: activiteiten met onze dochters, reizen en tuinieren.


Secretariaat
Marijke Sterman-Vleeschdraager
secretariaat@nvmo.nl

Functie binnen NVMO bestuur: Administratief coördinator.

Nevenwerkzaamheden: Bestuursfunctie bij Spierziekten Nederland en Stichting Sobibor.

Hobbies: Muziek luisteren en maken (zang), lezen en daarover discussiëren in leesgroep, reizen.


Lid
Prof.dr. Jacqueline de Graaf

jacqueline.degraaf@radboudumc.nl




Lid
Dr. Jamiu Busari
j.busari@atriummc.nl

 



Lid
Prof.dr. Roy Remmen
roy.remmen@uantwerpen.be
Functie in dagelijkse praktijk: Huisarts, Adjunct diensthoofd Centrum voor Huisartsgeneeskunde, afdeling Eerste Lijns en Interdisciplinaire zorg, Faculteit Geneeskunde en Gezondheids- wetenschappen, Universiteit Antwerpen.

Naast huisartsgeneeskundig onderzoek heb ik veel interesse voor medisch onderwijs. Goede dokters maak je met goed onderwijs.
Vertaalslag van de dagelijkse praktijk maken in het onderwijs en onderzoek.

Hobbies: mijn gezin en een paar toffe hobbies (amateur schilderen en lange afstandsfietsen door Europa).

 


Lid
Prof.dr. Mirjam oude Egbrink
m.oudeegbrink@maastrichtuniversity.nl



Studentlid
Eline Heida
elineheida@gmail.com

Functie binnen de NVMO: studentbestuurslid

Nevenfuncties:

Functies in de dagelijkse praktijk:

Hobbie:


Studentlid
Mariëlle van Wijngaarden

marielle.v.wijngaarden@gmail.com

Functie binnen de NVMO: studentbestuurslid

Nevenfuncties: medezeggenschapsfuncties binnen medisch onderwijs

Functies in de dagelijkse praktijk: masterstudent geneeskunde aan de Radboud Universiteit

Hobbies: improvisatietheater


Hoofdredacteur PME
Prof.dr. Erik Driessen

e.driessen@maastrichtuniversity.nl

 


Voorzitter Wetenschapscommissie
Prof.dr. Debbie Jaarsma
a.d.c.jaarsma@umcg.nl


 


Adviseur Promovendinet
Drs. Anouk Wouters
a.wouters@vumc.nl


Beheer website en ondersteuning Ethical Review Board
Linda Molman
l.molman@umcutrecht.nl

Functie binnen de NVMO: beheer website.                                            

Functies in de dagelijkse praktijk: Managementassistent Expertisecentrum, UMC Utrecht