Bestuur

 


Voorzitter
Prof.dr. Fedde Scheele
f.scheele@olvg.nl
Functie binnen de NVMO: Vertegenwoordiging van de vereniging naar buiten.

Functie in dagelijkse praktijk: gynecoloog, decaan leerhuis OLVG, hoogleraar innovatie van zorg en opleiding

Nevenfuncties: voorzitter College van Geneeskundige Specialisman

Hobbies: zeilen en duiken


Secretaris
Dr. Tobias Boerboom

t.b.boerboom@amc.uva.nl

Functie binnen de NVMO: Secretaris, lid dagelijks bestuur.

Functie in dagelijkse praktijk:

Nevenfuncties:

Aandachtsgebieden:

Hobbies:


Penningmeester
Prof.dr. Nynke van Dijk
n.vandijk@amc.uva.nl

Functie binnen de NVMO: Formuleren financieel beleid van de vereniging. Lid dagelijks bestuur. Lid namens de huisartsopleidingen.

Functie in dagelijkse praktijk: Principal Investigator van de onderzoeksgroep onderzoek van onderwijs en opleiding, coordinator toetsing en beoordeling van de huisartsopleiding AMC-UvA en van het honoursprogramma in de master Geneeskunde AMC-UvA.

Nevenfuncties: Lid werkgroep toetsing Huisartsopleiding Nederland. Algemeen directeur Health-Works b.v.

Aandachtsgebieden: onderzoek, vervolgopleidingen, huisatsopleiding, toetsing, en curriculumontwikkeling.



Hobbies: activiteiten met onze dochters, reizen en tuinieren.


Secretariaat
Marijke Sterman-Vleeschdraager
secretariaat@nvmo.nl

Functie binnen NVMO bestuur: Administratief coördinator.

Nevenwerkzaamheden: Bestuursfunctie bij Spierziekten Nederland en Stichting Sobibor.

Hobbies: Muziek luisteren en maken (zang), lezen en daarover discussiëren in leesgroep, reizen.


Lid
Prof.dr. Jacqueline de Graaf

jacqueline.degraaf@radboudumc.nl




Lid
Dr. Jamiu Busari
j.busari@atriummc.nl

 


Lid
Dr. Ann Deketelaere
ann.deketelaere@ku.leuven.be

Ann Deketelaere is onderwijskundige deeltijds werkzaam als onderwijsondersteuner aan de Faculteit Geneeskunde en deeltijds
als docent aan de faculteit Pedagogische Wetenschappen (beiden KU Leuven)


 


Lid
Prof.dr. Mirjam oude Egbrink
m.oudeegbrink@maastrichtuniversity.nl



Studentlid
Maaike Schuijt
maaike_schuijt@hotmail.com

 


Studentlid
Nour Abdulrahman
n.h.abdulrahman@gmail.com

 


Hoofdredacteur PME
Prof.dr. Erik Driessen

e.driessen@maastrichtuniversity.nl

 


Voorzitter Wetenschapscommissie
Dr. Lia Fluit
lia.fluit@radboudumc.nl



Adviseur Promovendinet
Drs. Lokke Gennissen
l.gennissen@erasmusmc.nl


Adviseur aios
Robbert Duvivier

robbertduvivier@gmail.com